Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 0.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0