Titles you rated
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
HierarchyRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 3.0
- 하트페어링Rated ★ 3.0