Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5