Titles you rated
That Obscure Object of DesireRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
RougeRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 4.5
AntiviralRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.5- Blossoms & BloodRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Ballet MécaniqueRated ★ 3.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.5
EuropaRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
El SurRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.5