Titles you rated
- Marco PoloRated ★ 3.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5- IslandRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Marco PoloRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5