Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
AddictedRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Sunny: Strong Mind Strong LoveRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
BirthdayRated ★ 3.0