Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
WaywardRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5