Series
Ratings
36
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 2.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0