Series
Ratings
192
Battle of FatesRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 0.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
9-1-1: LoneRated ★ 3.5
The DecameronRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Gilded Age Season 1Rated ★ 4.0
The Gilded Age Season 2Rated ★ 4.0