Series
Ratings
109
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 5.0
Mr. BrideRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5