Movies
Ratings
610
BabylonRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.0- Persona: SulliRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5