Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
No One LivesRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0