Movies
Ratings
273
School of RockRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5