Titles you rated
- The iDOLM@STERRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5