Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 5.0
Karakuri CircusRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 1.0- ワンピース エピソード オブ 空島Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0