Series
Ratings
47
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0