Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Everybody Has SecretsRated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0