Series
Ratings
71
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
대학전쟁Rated ★ 4.5