Series
Ratings
61
From Five To NineRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 1.0
The Big CRated ★ 1.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
LostRated ★ 1.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0- Combat HospitalRated ★ 1.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 1.0
IRISRated ★ 1.0
The Client ListRated ★ 1.0
Community Season 2Rated ★ 1.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0