Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
KPoppedRated ★ 5.0
UzumakiRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5