Series
Ratings
148
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Doctor KkaengRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
Heartless CityRated ★ 3.0