Titles you rated
Inseparable BrosRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5