Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Final: Attack on WembleyRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0