Movies
Ratings
335
Once in a SummerRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0