Series
Ratings
33
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0