Movies
Ratings
31
AssassinationRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5- Food ChainRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 0.5- CELEBRATE DANCE WITH THE PARIS OPERA BALLETRated ★ 0.5
Perfect GameRated ★ 0.5
SilencedRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
One on OneRated ★ 1.0
Henri HenriRated ★ 1.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 1.0
District 9Rated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5