Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0