Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0