Titles you rated
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Bob's Burgers Season 2Rated ★ 4.0
FarzarRated ★ 3.5
Bob's Burgers Season 1Rated ★ 4.0- Mr. PicklesRated ★ 4.0
- Paradise PD Season 4Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0