Series
Ratings
151
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- 소주 랩소디Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Uncle SamshikRated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 2.5
TabooRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0