Series
Ratings
147
DarkRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 5.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Brewing LoveRated ★ 3.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5