Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Normal PeopleRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
ITZY COZY HOUSERated ★ 5.0- Itzy in KoreaRated ★ 5.0
LA ITZYRated ★ 5.0
Paris et ITZYRated ★ 5.0- 다섯플릭스Rated ★ 5.0
- SIXTEENRated ★ 5.0