Titles you rated
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 5.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 1.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 2.0
ChiikawaRated ★ 4.0
Introduction to MineralogyRated ★ 4.0
Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 2.0- Tour de France: Unchained Season 3Rated ★ 2.5
BakemonogatariRated ★ 2.5
Carlos Alcaraz: My WayRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 1.0
Eat. Race. Win.Rated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Overtake!Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5