Movies
Ratings
525
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 1.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5