Series
Ratings
31
Goblin SlayerRated ★ 0.5
HellsingRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
Ushio and ToraRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0