Titles you rated
AnnaRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
She Would Never KnowRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0