Series
Ratings
12
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
IRISRated ★ 1.5