Series
Ratings
216
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0- 嵐の宿題くんRated ★ 5.0
- 嵐にしやがれRated ★ 5.0
- VS嵐Rated ★ 3.0
- Vの嵐Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
- Kaibutsu-kun SpecialRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 1.0
Black KnightRated ★ 1.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.0