Movies
Ratings
100
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0