Titles you rated
Meteor GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0- My Daddy Is An Idol!Rated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 0.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 0.5
High School TeacherRated ★ 4.0- 14 Year Old MotherRated ★ 4.5
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 0.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0