Series
Ratings
38
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
The Tale of NokduRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0