Movies
Ratings
102
Inside OutRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5