Movies
Ratings
673
BabelRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Like DogsRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The MauritanianRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0