Movies
Ratings
15
The BeekeeperRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Mr. JonesRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
ShineRated ★ 5.0