Movies
Ratings
303
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
LegendRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0