Titles you rated
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5