Movies
Ratings
20
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0