Series
Ratings
18
Lunch QueenRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0