Series
Ratings
16
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0