Series
Ratings
14
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.0